Aktywne wyszukiwanie ofert

Nie wyszukujesz ofert sam, nie dzwonisz na konkretna ofertę, nie wertujesz dziesiątek stron www i nie tracisz czasu na przeglądanie ofert mieszkań które w większości nie spełniają twoich wymagań - my robimy to za ciebie- pracujemy ściśle na twoje zlecenie i względem Twoich oczekiwań, a ty masz czas dla siebie i sam zdecydujesz jak go wykorzystasz. Wystarczy ze wykonasz do nas jeden telefon ,podasz swoje wymagania i preferencje a my przejmiemy inicjatywę i jako agencja z długoletnim doświadczeniem użyjemy swojej wiedzy i kanałów informacyjnych tylko po to aby zaoszczędzić Twój czas i znaleźć twoje wymarzone M.

Ponieważ współpracujemy z innymi biurami nieruchomości korzystając z naszych usług masz pewność, że zaprezentujemy Ci nieruchomości z całego rynku nie tylko z naszej bazy danych.

Codziennie będziesz dostawał w wybranej przez ciebie formie( telefonicznej bądź mailowej ) informacje o nowych ofertach spełniających dane kryteria i wówczas zdecydujesz sam co oglądasz a na co szkoda czasu. Nie tylko zaoszczędzisz czas i energię ale zyskasz fachowa pomoc poparta długoletnim doświadczeniem w tej branży. 

U nas Agent to nie tylko sprzedawca ale również DORADCA . Planujesz kredytować zakup nieruchomości ? skontaktujemy Cię z naszym doradzą finansowym, który przedstawi Ci oferty z wszystkich Banków i dopasuje ofertę kredytową ściśle dla Ciebie.

Zapraszamy do naszych biur na bezpłatne spotkanie z doradcą !!!