KREDYTY HIPOTECZNE

U nas również szeroka oferta kredytów hipotecznych na zakup mieszkania, działki, domu, innej nieruchomości jak również kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne i inne produkty finansowe.

Aby skorzystać z naszej oferty powinieneś mieć ukończone 18 lat oraz posiadać źródło dochodów. Również emeryci, renciści i rolnicy mogą ubiegać się u nas o kredyt. Twój dochód nie musi być typowy, ważne by był regularny. Nawet jeśli nie zawsze płaciłeś raty w terminie, pracujesz dopiero 3 miesiące, zalegasz w ZUS lub US - też masz szanse na kredyt. Jeśli jesteś obywatelem innego kraju, marynarzem lub mogą Cię wziąć do wojska - nie przejmuj się! U nas nie jest to przeszkodą w otrzymaniu kredytu. Nasz doradca znajdzie dla Ciebie najlepszą drogę i pomoże rozwiać wszystkie wątpliwości.

W ramach naszych usług zbadamy zdolność kredytową, przygotujemy kompletne dokumenty niezbędne by ubiegać się o kredyt oraz pomożemy we wszystkich wymaganych formalnościach. W ramach świadczonych usług dobierzemy odpowiednie źródło finansowania i ubezpieczenia nieruchomości. 

Zapraszamy do naszych biur na bezpłatne spotkanie z doradcą !!!