Zamień stare M na nowe

Program „zamień stare M na nowe” to projekt umożliwiający poprawę komfortu życia naszych klientów poprzez pomoc w zamianie starego mieszkania na nowoczesne i bardziej atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie/dom.

Innowacyjność naszego programu polega na sprzedaży starego mieszkania, w którym czynsz wynosi niejednokrotnie więcej niż rata kredytu na nowe mieszkanie/dom biorąc pod uwagę, że wkład własny, stanowi równowartość ceny starego mieszkania.

Wartość starego mieszkania oceniana jest przez naszych agentów w oparciu o oczekiwania klienta i ceny rynkowe.

Cały proces sprzedaży starego mieszkania i zakup nowego prowadzony jest przez licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, a różnica brakującej części finansowana jest kredytem hipotecznym, w wybranym przez klienta banku przy pomocy naszych doradców finansowych.

Wszelkie formalności jak również terminy i warunki transakcji uzgadniamy indywidualnie biorąc pod uwagę oczekiwania klientów i ich sytuację finansową.

Czy warto mieszkać w nowym mieszkaniu/domu ?

  • Sprzedaż starego mieszkania na wkład własny do zakupu nowego mieszkania to oszczędność, porównując czynsz w starym mieszkaniu do raty kredytu za nowe mieszkanie nawet kilkuset złotych miesięcznie.
  • Nowe mieszkania to również nowe instalacje i nowa technologia wykonania budynku co za tym idzie oszczędność wynikająca z kosztów utrzymania mieszkania.
  • Nowoczesny system ogrzewania centralnego w nowym mieszkaniu pozwala oszczędzać na kosztach ogrzewania płacąc za zużycie ciepła a nie przez cały rok jak w niektórych zasobach.
  • Nowe mieszkanie to komfort, prestiż i bezpieczeństwo.

Program ma na celu zwiększenie możliwości klienta, który często samodzielnie nie jest w stanie stworzyć sobie warunków na nowe, komfortowe i tańsze w eksploatacji mieszkanie.

Przy obsłudze klienta nie ograniczamy do rozwiązań w zakresie sprzedaży starego mieszkania, a jedynie proponujemy swoją pomoc charakteryzując się kompetencją, doświadczeniem i znajomością rynku.

Zapraszamy do naszych biur na bezpłatne spotkanie z doradcą wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim osoby, które nie przypuszczały, że możliwość mieszkania w nowym budownictwie jest na wyciągnięcie ręki.